Magnetická tabuľa pre deti s menom „Roboti“

120,00 

Magnetická tabuľa pre deti  je personalizovaná. Meno alebo nápis uveďte nižšie do poznámky. V prípade nápisu, doplňte aj meno, ktoré bude uvedené na magnetkách. Tie sú súčasťou balenia.  K tabuli zasielame fixky, stierku a čistič, ktoré si nemusíte dokupovať navyše.

Technická špecifikácia: 

 • kvalitný pvc podklad, magnetická vrstva, popisovateľná vrstva s potlačou
 • certifikované materiály vhodné pre deti
 • magnetická tabuľa pre deti má rozmer: 120 cm x 50 cm × 0,5 cm
 • pripevnenie na stenu v 3 bodoch, prekryté samolepkami vo farbe tabule
 • všetky skrutky a ďalší inštalačný materiál nájdete v balení magnetickej tabule
 • nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky

Výrobky dostupné „Skladom“ zasielam do 2 pracovných dní.

Aktuálna dodacia lehota pri kúpe „Na objednávku“ je 7- 14 dní. Pre možnosť skoršieho dodania sa informujte na info@milado.sk.

Nie je na sklade

Popis produktu

Magnetická tabuľa pre deti nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe. Okrem toho, že je úžasným dizajnovým doplnkom do detskej izby,  ju môžeme zaradiť aj medzi kreatívne hračky pre deti. Na jednej strane ju dieťatko môže využívať na rôzne magnetické hry, ktoré môže dopĺňať kreslením či písaním. Obe tieto činností patria medzi najobľúbenejšie nielen u malých, ale aj u väčších detí. Nezabúdajme však aj na edukačnú funkciu, pretože v kombinácií s našimi ďalšími pomôckami na učenie, patrí medzi jedinečné vzdelávacie hračky, ktoré dieťatku úžasné možnosti na učenie sa hravou formou.

 

Magnetická tabuľa pre deti – technické parametre

Základ tabule je síce vyrobený z plastu, ale našim zadaním bolo vyrobiť ľahkú tabuľu pre deti, ktorá by pri danej veľkosti bola z iného materiálu pomerne ťažká. Na druhej strane, tabuľa je určená na stenu, preto v samotnej izbe vôbec neprekáža. Buďme k sebe úprimní, nevznikne nám potreba sa toho rýchlo zbaviť. Zároveň je tabuľa na fixky, a tým pádom ušetríte aj na tone papiera na kreslenie či písanie u detí.

Tabuľa sa pripevňuje na stenu v troch bodoch, skrz samotnú tabuľu pomocou skrutiek (obsah balenia), dané miesta následne prelepíte priloženými samolepkami, takže to nebude viditeľné. Zvolili sme tento spôsob, aby to bolo pre deti najbezpečnejšie a nedošlo k nečakanému zveseniu tabule, pretože deti sú v tomto experti.

Magnetická tabuľa na stenu je navrhnutá na výšku, aby rástla spolu s deťmi a nebolo ju potrebné často presúvať vyššie. Pri malých deťoch, ktoré skutočne rýchlo rastú zvážte, že ju namontujete vyššie a na začiatok využívajte detské schodíky. Pre dieťa je to dokonca oveľa viac zaujímavejšie, máme to otestované.

Ďalej sú súčasťou belenia je:

 • magnetky s meno dieťatka (podľa mena na tabuli). Dieťatko sa môže učiť svoje meno vyskladať.
 • magnetky postavičiek, ktoré ladia s dizajnom tabule – 10 kusov
 • magnetická stierka
 • farebné fixky na biele tabule  (6 kusové balenie)
 • prípravok na čistenie

 

Ako je magnetická tabuľa pre deti užitočná?

 • tabuľa je na magnetky. Magnetická vrstva umožňuje deťom hrať sa s ich obľúbenými magnetkami, tvoriť rôzne magnetické obrázky a podobne, čím dieťa rozvíja svoju jemnú motoriku, kreativitu, predstavivosť a ďalšie zručnosti a schopnosti.
 • tabuľa je na fixky.  Popisovacia vrstva umožňuje deťom využívať ju na písanie alebo kreslenie, čím si rozvíja tieto zručností. Je to skvelé pri starších deťoch, kde písanie do zošita môže vystriedať práve písaním na tabuľu. Učenie sa stáva pestrejším a zábavnejším.
 • môže slúžiť ako nástenka. Deti si na nástenku môžu pripínať svoje výtvory zo škôlky či školy,  môžu si na ňu pripevniť aj naše  detské kalendáre alebo motivačné tabuľky, ktoré budú mať pravidelne na očiach.
 • tabule zároveň slúžia ako užitočné didaktické pomôcky. Spojením tabule a ďalších magnetických pomôcok vzniká ohromné množstvo spôsobov, ako sa niečo naučiť a dieťa si môže vybrať presne to, čo mu funguje najviac. Mnohokrát, keď má dieťa problém s učením, stačí zmeniť iba spôsob ako sa učí.
 • tabuľa pomáha udržiavať poriadok. Aj, keď sa dieťa aktuálne nevenuje danej „hračke“,  tá ostáva na tabuli a nie je rozhádzaná na zemi či stole.
 • podporuje vzťahy deťmi s rodičmi. Prečo? Verte, ale využívať tabuľu je zábavné aj pre dospelých, a tým pádom budete s deťmi radi tráviť čas aj vy. Práve aj pri učení. Túžba hrať sa na učiteľa, ktorý píše na tabuľu, vo vás určite ostala.

 

Náhradné fixky k tabuliam, ale nájdete ich v našej kategórii doplnky k magnetickým tabuliam, kde nájdete aj stierky či čistiace tekutiny.

Je naozaj veľa možností, ako zabezpečiť, aby sme deti podporili v ich rozvoji. Viac tipov, ako na to si môžete prečítať na našom blogu. Nezabudnite nás sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde pravidelne pridávame tipy na rôzne témy.

Originalita

vzory na látkach tvorím sama

SLovenská Výroba

oblečenie je šité na Slovensku

KVALITA

dbám na kvalitu materiálu a potlače

Pozri si aj toto...