Darčekový poukaz 20 €

20,00 

Elektronický darčekový poukaz je možné uplatniť iba pri nákupe v mojom on-line obchodíku.

  • poukaz zasielam elektronicky priamo na emailovú adresu príjemcu
  • takýto darček máte ihneď po úhrade, sedíte v pohodlí domova a nemusíte nikam chodiť
  • rôzne varianty: aktuálne si môžete zakúpiť 10 €, 20 €, 30 €, 50 € a 100 € poukaz, môžete ich navzájom kombinovať
  • poukaz má platnosť jeden rok od zakúpenia
  • uplatňuje sa veľmi jednoducho

 

 

Kategória

Znaky: ( 0/300)

Emailom
We will send it to the recipient's email address
NÁHĽAD

Podrobné informácie

Darčekový poukaz je skutočne riešením na mnohé situácie. Každý z nás sa už v nejakej takej ocitol. Neter či synovec budú mať narodeniny,  niekomu sa narodilo bábätko, stretnutie s kamarátkou po dlhšom čase alebo potrebujete perfektný darček na poslednú chvíľu. Napríklad 24.12. :))).  Môžete kúpiť ďalšiu hračku, ktorých majú deti doslova milión alebo prísť s niečím naozaj originálnym. Keďže ste sa ocitli na mojej stránke, zvolili ste si tú druhú možnosť.

Kým so nemala deti,  ja sama som bola v detských veľkostiach doslova stratená. Na jednej strane môžete využiť veľkostné tabuľky podľa veku, ale podľa mňa je to výber naslepo.  Pri výbere správnej veľkosti detského oblečenia sa mnohokrát zapotia aj samotné mamičky, pre ich vlastné deti. Zároveň ak si chcete ušetriť čas pri výmene tovaru, kúpa darčekového poukazu môže byť tentokrát najsprávnejšia voľba.

 

Darčekový poukaz a jeho možnosti

 

  • poukaz zasielam elektronicky priamo na emailovú adresu príjemcu (pozor neposiela sa fyzicky poštou a ak si chcete poukaz vytlačiť a odovzdať sami, stačí zadať ako príjemcu vlastnú adresu)
  • takýto darček máte ihneď po úhrade, sedíte v pohodlí domova a nemusíte nikam chodiť. Odporúčam platbu kartou, aby ste poukaz máli doručený do pár minút
  • rôzne varianty: aktuálne si môžete zakúpiť 10 €, 20 €, 30 €, 50 € a 100 € poukaz, môžete ich navzájom kombinovať na potrebnú sumu alebo si môžete zakúpiť s vlastnou hodnotou, kde si presnú sumu zadávate sami
  • poukaz má platnosť jeden rok od zakúpenia
  • uplatňuje sa veľmi jednoducho

 

Postup pri uplatnení darčekového poukazu:

Je to úplne jednoduché. Pri objednávke zadáš jedinečný kód uvedený na tvojom darčekovom poukaze. Kód vpíšeš do kolónky „Použiť kupón“ na stránke košíka.  Následne sa z celkovej sumy tovaru odráta hodnota na poukaze. Platbu môžeš vykonať aj kombináciou poukazu  a platby kartou alebo bankovým prevodom, avšak za podmienky, že suma darčekového poukazu sa odráta plnej výške. Hodnotu poukazu však nemôžeš rozdeliť na menšie časti a nespotrebovaná časť  „kredit“ sa nedá vrátiť. Nepoužitý kredit do jedného roka prepadne.