O MNE

autorka blogu o detskom obleceni

Môj príbeh

V prvom rade o mne musíš vedieť jednu vec. Som multipotencionál. To znamená, že milujem robiť rôzne veci, absolútne zo sebou nesúvisiace. A v tom čo robím s nadšením, som naozaj dobrá :).

Celé to začalo, ako v mnohých prípadoch. Mamička na materskej dovolenke začne šiť pre svoje deti.  Nakoľko však rozmýšľam úplne inak ako väčšina ľudí, ihneď ma napadlo látky predávať.  Ale priznám sa, to mi nefungovalo. Prečo? Snažila som sa napodobňovať iných. Mojim darom je nájsť jedinečnosť asi v čomkoľvek. Musím si nájsť tú svoju unikátnu cestu a potom ma to naozaj baví.  A nielen to, vtedy mi ide všetko akoby po masle.

Takže od prvotnej myšlienky predaja látok, som sa dostala k vytváraniu vlastných patternov na látky a k predaju detského oblečenia z nich. Detské oblečenie, ktoré na stránke nájdeš je teda naozaj jedinečné, pretože vzniká doslova v mojej hlave. Nájdeš však aj jednofarebné kúsky, pretože tie krásne dopĺňajú moje vzory. 

Ale na rovinu. Pri šití oblečenia nemá zmysel vytvárať vzor každú chvíľu. Takže opäť som v jednej chvíli zistila, že robím viac toho, čo ma až tak nebaví. A tak sa v mojej hlave zrodilo niečo nové.

Moji dvaja synovia sú pre mňa vždy inšpiráciou. Sú vo veku, kedy je potrebné vymýšľať rôzne aktivity, aby sa hravou formou niečo nové naučili. A presne to bolo podnetom na rozšírenie produktového portfólia. Už to nie iba o detskom oblečení, ale ponuku som rozšírila aj na doplnky do detskej izby, ako sú vankúše, prikrývky, detské metre a jedinečné magnetické tabule. Zároveň som pre vás pripravila novú kategóriu pod názvom hravé učenie, kde vymýšľam rôzne interaktívne pomôcky na učenie, motivačné tabuľky a magnetky.

Práve dieťa v človeku je zdrojom jeho jedinečnosti a tvorivosti a detské ihrisko je optimálnym prostredím pre rozvoj jeho schopností a talentu.

Pomôcky na učenie vyrábame prevažne magnetické a popisovateľné fixkami, aby sa to dalo používať viac menej do nekonečna, ale výroba je trošku nákladnejšia. Keďže viem, čo je to byť mamičkou na materskej dovolenke, tak som si uvedomila, že nie každá z vás si to môže nateraz dovoliť. A tak vznikla myšlienka založiť Klub Milado, kde si môžeš stiahnuť rôzne šablóny a pracovné listy zdarma. Mňa to vymýšľanie neskutočne baví, využijem pritom moje zručnosti v grafických programoch a tebe ušetrím čas a peniaze. 

Inak názov značky MILADO vznikol spojením mien mojich synov – MILAN a AĎO. Budeš sa s nimi dosť často stretávať vo videách či fotografiách, pretože sú to hlavní „testovači“ viac menej všetkého čo vymyslím. Snažím sa prinášať veci, ktoré majú skutočne zmysel  a fungujú. 

Pevne verím, že na našej stránke nájdeš mnoho informácií a pomôcok, ktoré ti skutočne v niečom pomôžu. Celé to začína vždy mojim „snívaním“. Dokážem sa zasnívať kedykoľvek a kdekoľvek, keď dostanem inšpiráciu. V mojej hlave vidím to, čo neskôr pretavím do niečoho hmotného. A to je pre mňa zázrak. Zhmotňovať moje myšlienky a deliť sa s mojou fantáziou s ďalšími. Milado aj preto nazývam krajinou zázrakov. Vezmi deti a príďte na návštevu :). Srdečne vás pozývam.