MÔJ PRÍBEH

V prvom rade o mne musíte vedieť jednu vec. Som multipotencionál. To znamená, že milujem robiť rôzne veci, absolútne zo sebou nesúvisiace. A v tom čo robím s nadšením, som naozaj dobrá :).

Celé to začalo, ako v mnohých prípadoch. Mamička na materskej dovolenke začne šiť pre svoje deti.  Nakoľko však rozmýšľam úplne inak ako väčšina ľudí, ihneď ma napadlo látky predávať.  Ale priznám sa, to mi nefungovalo. Prečo? Snažila som sa napodobňovať iných. A to jednoducho nie je s súlade so mnou. Mojim darom je nájsť jedinečnosť asi v čomkoľvek. Musím si nájsť tú svoju unikátnu cestu a potom ma to naozaj baví.  Takže od prvotnej myšlienky predaja látok, som sa dostala k vytváraniu vlastných patternov a k predaju detského oblečenia z nich.

Samotný názov značky vznikol z mien mojich synov, a preto to bude navždy moja srdcová záležitosť. To, ako vnímam značku MILADO a akú mám víziu si môžete prečítať v článku na blogu Zamiluješ si Milado tak, ako ja?

Práve dieťa v človeku je zdrojom jeho jedinečnosti a tvorivosti a detské ihrisko je optimálnym prostredím pre rozvoj jeho schopností a talentu.

Eric Hoffer 

Aktuálne nájdete na stránke prevažne oblečenie na objednávku, ale postupne sa budú jednotlivé kúsky naskladnovať, podľa vašej obľúbenosti. Ja osobne nešijem hromadne na sklad. Túto úlohu zadávam Slovenským dielničkám, ktoré vašimi objednávkami takto vzájomne podporujeme. A čo je mojou úlohou v celom tom procese? Jednoducho robiť to, čo ma nabíja energiou a dokážem sa pritom zabávať. Celé to začína mojim „snívaním“. Dokážem sa zasnívať kedykoľvek a kdekoľvek, keď dostanem inšpiráciu. V mojej hlave vitím to, čo neskôr pretavím do niečoho hmotného. A to je pre mňa zázrak. Zhmotňovať moje myšlienky a deliť sa s mojou fantáziou s ďalšími. Milado aj preto nazývam krajinou zázrakov. Vezmi deti a príďte na návštevu :). Srdečne vás pozývam. Ako prebieha celý proces výroby oblečenia, ktoré si môžeš zakúpiť na e-shope sa dozvieš v blogovom príspevku Detské oblečenie Milado od A po Z.

Páči sa ti čo robím? Buďme v kontakte...

Sleduj ma na sociálnych sieťach a odoberaj môj MILADO MAGAZÍN.