Klub MilADO

majitelka znacky milado

Vitaj na stránkach nášho klubu :)

Klub je prioritne určený mamičkám (ale budem rada, keď tu zavítajú aj nejakí oteckovia), ktoré hľadajú tipy a návody, ako svoje deti zabaviť, stráviť spoločný čas a samozrejme aj niečo naučiť. Učenie však nemusí byť nudné a pri deťoch je obzvlášť dôležité, aby bolo zábavné. Deti radi robia veci, ak ich bavia, hoci sa za tým ukrýva učenie alebo robenie si svojich povinností. 

Náš klub je teda miesto, kde môžeš kedykoľvek prísť a načerpať informácie k rôznym témam, ktoré nájdeš na našom BLOGU. Ak využívaš naše výrobky, na stránke NÁVODY K PRODUKTOM, nájdeš informácie, aby si z nich mohla vyťažiť maximálny úžitok. Chcela by som, aby si značku MILADO skutočne spoznala a obľúbila si ju, preto ťa pustím nahliadnuť aj DO ZÁKULISIA. To to všetko je v rámci tzv. FREE ZÓNY, bez nutnosti tvojej registrácie.

Ja mám však pre teba oveľa viac. Ak ma ešte nepoznáš, pozri O MNE, a pochopíš, že nedokážem stáť na mieste. Čím sú deti staršie, tým viac sa im treba venovať a my matky musíme byť skutočne kreatívne, aby sme ich zaujali. Kreativita je jednou z mojich silných stánok a ja ju rada využijem, aby som ti doslova uľahčila život :). 

 

Milujem tvoriť a vymýšľať a so všetkým sa podelím aj s tebou. Stačí ak sa zaregistruješ do BASIC ČLENSKEJ ZÓNY a získaš prístup k ďalším príspevkom. Tie som rozdelila do troch kategórii, UČÍME SA, VYRÁBAME A TVORÍME a nakoniec ZABÍJAME NUDU. Čo by mohlo byť pre teba obzvlášť prínosné sú súbory na stiahnutie, ktoré si iba vytlačíš a môžete sa doma učiť alebo niečo vyrábať. Ku všetkému vždy chystám aj foto a video návody. Ušetrím ti naozaj kopec času. Toto všetko máš odo mňa ZDARMA, ale je nutné sa zaregistrovať, lebo nechcem, aby sa to len tak šírilo, keďže ja pri tom niekedy strávim hodiny. 

Ak toto všetko, čo som napísala vyššie chceš vidieť pokope, mrkni na stránku PRIDAJ SA K NÁM. Verím, že všetky informácie, ktoré nájdeš na tejto stránke, ti budú len a len prínosom. 

Lucia Vojček

Najnovšie príspevky