Látky

Milado nie je typický obchod s látkami. Pokiaľ ste čítali o mojom obchodíku viac, určite viete, že vzory na látkach, z ktorých sa šije oblečenie si tvorím sama. Zároveň kúpou licencií na rôzne obrázky, tak podporujem aj šikovných umelcov z celého sveta. Moje dizajny sa nedajú zakúpiť nikde inde a nepredávajú sa ako látky skladom. Avšak vzhľadom na váš dopyt som sa rozhodla vytvoriť možnosť zakúpiť si aj samotnú metráž, nielen už šité oblečenie.

Látky si viete zakúpiť iba formou predobjenávok. To znamená, že dám potlačiť iba toľko metrov, o koľko máte záujem. Iste viete, že som ešte stále doma so synčekom, tak nemám možnosť skladovať veľké množstvo látok.

Ako prebiehajú predobjednávky sa dočítate na stránke Postup pri predobjenávkach látok, ale v skratke.  Je stanovený termín tlače. My natlačíme toľko metrov, koľko sa reálne do tohto termínu nazbiera. Následne sa možnosť objednania daného vzoru uzatvorí. Pokiaľ si látku chcete objednať u nás prvý krát, prosím dôkladne si prečítajte daný postup.

V prípade, že by ste chceli dať znovu nejaký vzor do predobjednávky píšte mi na adresu info@milado.sk

Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber upozornení. Budem vás informovať o aktuálnych a pripravovaných predobjednávkach, aby ste si stihli uchmatnúť ten svoj obľúbený vzor.

Páčia sa Ti moje vzory? Maj vždy prehľad o aktuálnych a pripravovaných predobjenávkach...

Sleduj ma na sociálnych sieťach a odoberaj moje upozornenia.